KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10302058
nr 1030 2058
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), vintermotiv, 214/360, signerad, -81, motivet: 41x58
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 april 2016
kl 20:43:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén